Prywatne Szkolne Przedszkole w Milanówku

Strona w przebudowie

ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA

Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy. Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do przedszkola lub szkoły. Dzieci wpisywane są na listę po podpisaniu przez Państwa umowy i wpłaceniu wpisowego. Prosimy wizyty umawiać telefonicznie (608 378 978) lub poprzez pocztę elektroniczną (sekretariat@mto.edu.pl). Rekrutację zaczynamy po złożeniu wniosku do przedszkola - do pobrania poniżej.

Prywatne Szkolne Przedszkole oraz Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa (mto.edu.pl) są prowadzone przez Milanowskie Towarzystwo Oświatowe

Prywatne Szkolne Przedszkole

ul. Warszawska 52 B

(dawniej ul. Brzozowa 1)

05-822 Milanówek

Przedszkole: 606 549 744

Sekretariat: 608 378 978

e-mail: sekretariat@mto.edu.pl

FB: Prywatne Szkolne Przedszkole

Czesne

W roku szkolnym 2021/22 wysokość czesnego od 1.03.22 wynosi: 760 PLN (opłata miesięczna przez 12 miesięcy w roku) + wyżywienie (16 zł/dzień)

Wpisowe

750 PLN - wpisowe do przedszkola (w przypadku kontynuowania nauki w szkole - dopłata 750 PLN)

1600 PLN - wpisowe do szkoły (Milanowska Prywatna Szkoła Podstawowa - mto.edu.pl)

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Rodzic posiadający Kartę Dużej Rodziny, zapisując do przedszkola lub szkoły:

1) pierwsze dziecko - otrzyma 10% zniżki na wpisowe;

2) drugie dziecko - nie płaci wpisowego;

3) trzecie i kolejne dziecko - nie płaci wpisowego, a comiesięczna opłata za przedszkole lub szkołę wynosi 1/2 regularnej opłaty czesnego.

Warunkiem przyznania ulgi dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny jest edukacja w naszych placówkach trójki, bądź więcej, rodzeństwa w roku szkolnym, na który została przyznana ulga.