Rekrutacja

Miło nam, że zainteresowali się Państwo naszą szkołą i przedszkolem. Jeżeli po zapoznaniu się z naszą ofertą, doszliście Państwo do wniosku, że nasze propozycje wychowania i kształcenia dzieci są spójne z Waszą wizją, zachęcamy do zapisania Dziecka do naszej placówki.

Przedstawiamy Państwu zasady rekrutacji uczniów do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych:

Zasady rekrutacji do przedszkola:

1.Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.

2.Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.

3.Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do przedszkola.

4.Dzieci wpisywane są na listę po podpisaniu przez Państwa umowy i wpłaceniu wpisowego.

5.Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy wizyty umawiać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

POBIERZ wniosek_przedszkole.doc POBIERZ wniosek_przedszkole.pdf

KOSZTY EDUKACJI

Wpisowe - jednorazowa opłata wstępna

750 PLN - wpisowe do przedszkola (w przypadku kontynuowania nauki w szkole - dopłata 750 PLN)